fbpx

Cavaliers Brno čeká poslední utkání základní části. Na ledě v Uničově se střetnou s University Shields Olomouc

By 10/03/2019 Aktuality

Poslední utkání základní části Evropské univerzitní hokejové ligy (EUHL) odehrají brněnští Cavaliers v neděli večer. Soupeřem, s kterým se o tři body poperou na zimním stadionu v Uničově, jim tentokrát bude University Shields Olomouc. Zápas startuje v 17:00.

Shields s patnácti získanými body patří poslední postupové místo tabulky EUHL. Brňané se nacházejí na jedenácté pozici se ziskem devíti bodů. Bilance domácích utkání je pro Olomouc spíše příznivá. Ze sedmi duelů se jim do vítězného konce podařilo dotáhnout čtyři. UMB Banskou Bystrici, které náleží druhé místo tabulky EUHL porazili 4:3, Hokiklub Budapešť přehráli Olomoučtí 5:1. Shields se zadařilo i v duelech proti nováčkovi soutěže Black Dogs Budweis a Diplomats Pressburg, které po finálním skóre 5:3 a 3:2, obrali o tři body.

Hůř už se Olomouci vedlo v souboji proti Plzni, pražské Univerzitě Karlově a brněnské Masaryčce. Hráči HC Masaryk University je na ledě v Uničově převálcovali 4:8. Kavalíři by samozřejmě chtěli následovat příkladu svého brněnského rivala. Historie vzájemných duelů vyznívá lépe pro Cavaliers. V letošní sezóně se Brněnští střeli s Olomoucí na domácím ledě, kde soupeře zdolali 5:2 a ukořistili cenné body.