fbpx

Přinese domácí prostředí Kavalírům štěstí? Soubojem s trenčínskými Gladiátory odstartují Cavaliers řadu pěti zápasů v Brně

By 31/01/2019 Aktuality

Nový rok zahájili Kavalíři dvěma venkovními zápasy. Zatímco Ostravě dokázali vrátit porážku z domácího ledu a připsali si tak další tři body, na Diplomats Pressburg už jim síly nestačili. Příležitost posunout se v tabulce o další příčku nahoru a přiblížit se tak play-off však Cavaliers dostanou už v sobotu, kdy v Hokejové hale Úvoz vyzvou další slovenský tým. Soubojem s Gladiators Trenčín začne Brněnským řada pěti domácích zápasů, které chtějí naplno využít. Výtěžek z únorových duelů Kavalíři věnují brněnské onkologii.

Gladiators Trenčín mají za sebou deset zápasů z nichž dokázali vytěžit 21 bodů a drží tak páté místo tabulky Evropské univerzitní hokejové ligy (EUHL). Zatímco doma zůstávají Gladiátoři neporažení, čtyři zápasy na ledě soupeřů přinesly Trenčínským pouze dvě výhry. Engineers Prague Gladiators udolali na nájezdy 6:5, nováčky soutěže z jihu Čech Black Dogs Budweis porazili 7:3.  Proti druhému pražskému celku, který momentálně drží sedmé místo tabulky, už ale Gladiátorům štěstí nepřálo. Neúspěchem dopadla i jejich cesta do Brna. Lídr tabulky HC Masaryk University nedal slovenskému týmu šanci a po výhře 7:4 poslal Trenčínské domů s nulou.