fbpx

Vlk je za dveřmi. Kavalíři ve čtvrtek změří síly s ostravským celkem

By 27/11/2018 Aktuality

Další souboj se blíží. Proti Kavalírům tentokrát vycení zuby Vlci z Ostravy. Jestli se brněnským hráčům podaří zopakovat skvělý výkon z minulého týdne se diváci dozví ve čtvrtek na stadionu za Lužánkami. Zápas hráči věnují Movemberu, kampani, která cílí na prevenci a výzkum rakoviny varlat a prostaty.

Při posledním duelu se k brněnským štěstí zády neotočilo a po sérii proher tak mohli konečně slavit vítězství, když na domácím ledě převálcovali University Shields Olomouc 5:2. Jejich tažení však tím rozhodně nekončí. V cestě za cennými třemi body a posunutím se v tabulce zas o pár příček výš jim tentokrát stojí nováček Evropské univerzitní hokejové ligy (EUHL) BO Ostrava.

Vyprášit Vlkům kožich však možná nebude tak snadné. Ostravští ve své premiérové sezoně doposud předváděli solidní výkony a nad Kavalíry zatím drží pětibodový náskok.  Ze sedmi odehraných zápasů slavili tři výhry. Plzeň, které momentálně náleží třetí místo tabulky a na kterou Cavaliers bohužel nestačili, přehráli na domácí půdě 3:1. Plný bodový zisk si připsali i v domácím souboji s Budapeští. Podaří se Kavalírům zkrotit ostravskou smečku?