fbpx

V Brně se schyluje k další bitvě. Po nevydařeném začátku sezony už brněnští Kavalíři přímo lační po vítězství. Cestu ke třem bodům jim tentokrát zkříží olomoucký tým University Shields of Olomouc, s kterým se střetnou ve čtvrtek na ledě za Lužánkami.

Výhodu domácí půdy napoprvé sice Kavalíři využít nedokázali, s Olomouckými však dostanou šanci vylepšit si své renomé. University Shields of Olomouc zatím drží v tabulce EUHL sedmé místo, z odehraných osmi duelů však dovedli do vítězného konce pouze dva. Plný bodový zisk si připsali v domácích zápasech proti Banské Bystrici a nováčkovi soutěže Black Dogs, jeden bod při výjezdu do Trenčína, kde nakonec padli v prodloužení 3:4.

Přestože v letošní sezoně Kavalíři na olomoucký tým zatím nenarazili, zkušenosti mohou čerpat z minulé sezony. Poprvé se Cavaliers střetli se Shileds of Olomouc v únoru. Na ledě v Uničově podali brněnští hokejisté skvělý výkon a dokázali tak, že před ostřím jejich bruslí nespasí Štíty ani jejich kvalitní obrana. Nezbývá než doufat, že Kavalíři ve čtvrtečním souboji předvedou na ledě stejně přesvědčivý výkon jako v minulé sezoně a připíšou si plný bodový zisk.