fbpx

Hokejový klub Cavaliers Brno vítá ve své rodině nového partnera. Stalo se jím Fitness centrum AFIT, které klubu hrajícímu Evropskou univerzitní hokejovou ligu (EUHL) poskytne vedle finanční podpory také tréninkové jednotky v rámci svých sálů a posilovny.

Obě strany se těší na spolupráci, která byla zahájena před startem nové sezóny 2018/2019. „Čekáme vzájemnou podporu a provázanost na sportovním poli. Zároveň budeme rádi, pokud naše partnerství povede ke zlepšení výkonnosti hráčů, kteří budou v našem fitness centru pravidelně cvičit,“ vyjádřil se majitel AFIT Jaroslav Holánek.

Zástupci centra již dříve spolupracovali také s hokejovým klubem HC Kometa Brno i fotbalovým klubem FC Zbrojovka Brno. „Cavaliers jsme si vybrali proto, že chceme podporovat sportovní klub, který je úzce spojen s naším městem a stejně jako fitness centrum AFIT město Brno důstojně reprezentuje ve sportovní oblasti. Jsme rádi, že je tým složen z řad studentů univerzit. Těch je v našem fitness centru zastoupeno nemalé množství, a to jak na pozici klientů, tak v našem trenérském týmu,“ dodal Holánek.

Partnerství uzavřeli zástupci obou celků na sezónu 2018/2019. „Jsme rádi, že se nám podařilo tuto spolupráci uzavřít. Velmi nám pomůže v rozvoji univerzitního hokeje. Zároveň doufáme, že se protáhne i na další sezóny,“ uvedl generální manažer Cavaliers Brno Daniel Jochman.

Fitness centrum AFIT nabízí lidem komplexní sportovní služby. Disponuje posilovnou, SPINNINGEM, H.E.A.T. programem a sálem pro skupinové lekce, rozmanitým zařízením i fitness programy. Filozofií centra je mimo služby také přátelské prostředí, přijatelné ceny a profesionální přístup. Lze jej najít na ulici Táborská 157 v brněnských Židenicích.