fbpx

Tréninky jsou v Cavaliers Brno na spadnutí, taktika se omílá ze všech možných úhlů a hráči už také přivítali první soupeře v přípravných utkáních. Tým však nezapomíná na nezbytnou součást receptu na úspěch, kterou je vynikající kolektiv. A tak jsme se sešli, abychom utvrdili týmového ducha.

U grilu s dobrým jídlem a vychlazeným pivem se sešlo 30 účastníků. Byli mezi nimi jak členové z off-ice týmu, tak samotní hráči, častokrát se svými partnerkami. A co se řešilo mezi jednotlivými chody? Off-ice team si lámal hlavu s tím, co všechno bude potřeba zařídit a přichystat, naopak samotným hráčům se v hlavě honily všechny možné taktiky soupeřů a jak na ně vyzrát. Setkali se i trenéři, kteří vymýšleli, jak hráče co nejlépe připravit na nadcházející sezonu. Zkrátka každý si udělal obrázek o tom, jak vlastně celé to soukolí Cavaliers Brno funguje v reálu.

Nezanevřeli jsme ani na sport a tak se k celkovému obrázku dění přidalo i pár nadšenců, kteří pobíhali kolem s frisbee talíři. Dobrou náladu doplňoval samozřejmě i patřičný hudební doprovod.

Všichni přítomní se shodli, že i když se nemohli zúčastnit úplně všichni, teambuilding dostál svému účelu a Cavaliers Brno jsou zase o krůček blíž společnému cíli. Věříme, že v budoucnu budeme moct pozvat i Vás. Do té doby, Společně za Brno.

Pavel Vojtášek