fbpx

Start Evropské univerzitní ligy je již za dveřmi a tým Cavaliers Brno už netrpělivě vyhlíží svůj první zápas. Kvalitním výsledkům samozřejmě předchází náročný trénink. Brněnští studenti neváhali a 24. srpna se poprvé před sezonou projeli po ledové ploše a proběhl první trénink. Na ledě se sešlo 14 borců a společně s trenérem Tomášem Bajtošem a kapitánem Pavlem Pospíšilem si vzali za úkol se po letní pauze rozbruslit a rozkoukat na ledě. Jak trénink hodnotí a jaké mají očekávání od první sezony v EUHL?

Oba se shodují v tom, že první trénink byl úspěšný a posloužil také jako utužení kolektivu. Kapitán Pavel Pospíšil většinu hráčů zná z mladších let a pevně věří, že jako celek mají EUHL a hlavně fanouškům Brna v nastávající sezoně co nabídnout. Dobře ví, že to však nebude jednoduchá cesta. Hokej přišli hrát všichni hlavně pro radost, ale jako každý sportovec chtějí i vyhrávat. Pro Pavla by byl úspěch dostat se v první sezoně do Play-off.

Trenér Tomáš Bajtoš dodává, že z jeho pohledu bude nejdůležitější odehrát všechny zápasy na kvalitní úrovni, aby se po sezoně mohli ohlédnout zpátky a říct si, že to byl dobrý rok. Někteří hráči budou hrát ve společném dresu poprvé, avšak Tomášovi se první projev na ledě líbil. Druhým dechem slibuje, že udělá všechno pro to, aby se společný výkon trénink od tréninku a zápas od zápasu zlepšoval.

Pavel Vojtášek

Podívejte se na video z prvního tréninku Cavaliers zde:

#Cavaliers #Brno #Collage #Sport #Hockey #SpolecneZaBrno..

Do you love hockey as we do?? ❤️❤️❤️ ?

Posted by Cavaliers Brno on Monday, September 4, 2017