Kavalíři podepsali memorandum o spolupráci s prestižní NEWTON College

Hokejový klub Cavaliers Brno rozšiřuje oblast partnerských univerzit a vysokých škol. V pondělí 18. prosince podepsal generální manažer oddílu Daniel Jochman memorandum o spolupráci s brněnskou prestižní školou NEWTON College. Spolupráce se mimo jiné zaměří na marketing brněnských kavalírů, který si vyzkouší formou praxe studenti školy pod vedením odborných garantů marketingových předmětů.

NEWTON College je soukromou vysokou školou působící v Brně a Praze. Odborně se zaměřuje především na podnikání, management a psychologii. V předchozích letech byla několikrát oceněna jako nejlepší vysoká škola v ČR.

„Práce na projektech, které jsou vidět a je zřejmá jejich užitečnost, výrazně posiluje motivaci našich studentů při praxích i studiu. Mám velkou radost ze spolupráce s Cavaliers Brno,“ sdělil prorektor NEWTON College doc. Ing. Jiří Koleňák, Ph.D., MBA.

„Jsem velmi rád, že se nám podařilo dohodnout na spolupráci s jednou z nejlepších soukromých škol v České republice. Znamená to pro nás další krok vpřed na naší dlouhé cestě,“ uvedl Daniel Jochman. „Velice si vážíme toho, že nám NEWTON College pomůže vybudovat efektivní marketing a její studenti se budou podílet na jedinečné myšlence, jakou je univerzitní sport v kombinaci se studiem. NEWTON College pracuje na vysoké úrovni při propojování praxe se studiem, a to je přesně to, co si od této spolupráce slibujeme. Zapojení studentů různých univerzit do sportovní praxe je to, čím se chceme lišit od ostatních klubů a týmů.“

Hokejový klub Cavaliers Brno vznikl v roce 2017 a od sezóny 2017/2018 hraje Evropskou univerzitní hokejovou ligu (EUHL). Je složen ze studentů brněnských vysokých škol a univerzit jak na ledě, tak mimo něj. Studentům nabízí spolupráci ve formě praxe dle jejich studijních oborů. Do budoucna chce klub nadále rozvíjet svoji značku a bojovat o nejvyšší mety na sportovním poli.