fbpx

Představujeme kavalíry: Jaromír Culka, obránce

By 08/11/2017Hráči

Jméno, které člověk dostane při narození, prý ovlivňuje celý jeho budoucí život. Už z této formulace je jasné, co si Jardy otec, zarputilý hokejový fanoušek, přál, když syna pojmenovával. Jaromír začínal s hokejem v šesti letech a byl to právě tenhle sport, který ho již na základní škole poprvé přivedl i do největšího města na Moravě. Tehdy si zahrál za Warrior Brno.

Přestože původem je mladý obránce z Pravlova, malé vesničky obklopené z jedné strany vinohrady a z druhé poli, je to právě Brno, které by chtěl v budoucnu reprezentovat ve světě. Hrát hokej při studiu a možnost poznávat nové lidi, byly další z hlavních důvodů, proč se rozhodl pro tým Cavaliers Brno. „Hokejem bych se chtěl bavit, dokud mi to moje zdraví povolí,“ tvrdí Jaromír.

I když Jaromír na studentském městě obdivuje především jeho atmosféru, na koncertě ani na party by ho člověk s největší pravděpodobností nezastihl. Když zrovna není na ledě, věnuje se především posilování, studiu a v neposlední řadě i práci finančního poradce. Kvůli svému zájmu o podnikání si Jaromír vybral VUT, na kterém v současnosti studuje ekonomiku a procesní managment.

Kdyby měla zemi někdy zastihnout zombie apokalypsa, zachránil by Jaromír svůj notebook, karty a zbraň. Co by mu však s koncem světa rozhodně nechybělo by byla písnička Despacito. Na druhou stranu, stačilo by jen pár hodin poslouchání tohoto singlu a zombíci by už neměli co žrát.