Cavaliers mají šanci vstřelit gól před domácím publikem

Kavalíři mají za sebou vstup do sezóny. Odehráli po jednom utkání jak doma, tak ve venkovním prostředí. Protivníky Kavalírů byly týmy University Shields Olomouc, kterým brněnští borci na domácím ledě podlehli 0:5 a následně kádr Paneuropa Kings, kteří přehráli Brno na domácí půdě v Bratislavě stejným výsledkem, opět 5:0.

Nyní má však domácí družstvo možnost prolomit střelecké nezdary opět doma na Úvoze. V sobotu 21. října přivítají Kavalíři na svém ledě opět tým z Bratislavy, tentokrát se však jedná o celek Diplomats Pressburg. Není to střetnutí první. Cavaliers odehráli s Diplomaty již přípravné utkání. Tehdy vyšel z duelu vítězně bratislavský celek s výsledným skóre 5:1. Průběh vzájemného střetnutí si můžete připomenout v následující reportáži.

Kavalíři si tedy chtějí nejen vylepšit vzájemné skóre, zároveň věří, že poprvé v sezóně se také zapíší do tabulky střelců. Kdo bude oním prvním střelcem a s jakým výsledkem vyprovodí Brno Diplomaty domů? Přijďte shlédnout snažení Cavaliers Brno osobně na stadion. Začínáme v 10:15.